O mnie?

Ida Zenewicz, nazywana potocznie Idą Zen, to pewnego rodzaju moje alter ego, które zabierać Was będzie do zakamarków kobiecego umysłu, tych irracjonalnych i tych przyziemnych, ale także do innych zakamarków.

Nie chciałabym żeby Ida została wzięta za feministkę, bo nią nie jest, ma może małe zapędy na szowinistkę, ale to również nie generuje jej osobowości. Za egoistkę, bo nawet dość często ma przebłyski altruizmu, za egocentryczkę, gdyż nie zawsze i nie wszystko wystawia na pokaz. Nie jest także erotomanką, chociaż czasami trudno w to uwierzyć. Szczerze – jest każdą z powyższych po trochu, dlatego tak trudno mi za nią nadążyć. Ciężko zgadnąć jaki koktajl osobowościowy zaserwuje danego dnia. IDO LOGIA to jej ideologia, jej sposób postrzegania świata, radzenia sobie z problemami, stawiania czoła przeciwnościom, a mój sposób…na zamaskowanie i podkoloryzowanie rzeczywistości.

Jeżeli chcecie poczuć się zaintrygowani, zmieszani, a nawet wstrząśnięci (także śmiechem) zapraszam do powyższych kategorii. Szczególnie zapraszam do zaglądania do „Zakamarków kobiecego umysłu”, gdzie pojawiać się będą kolejne fragmenty „życiorysu” Idy Zen.

Zachęcam również do dzielenia się swoimi przemyśleniami.